(+48) 501 272 121   

                                   Proszę o Kontakt

Rezerwacje on-line

O Nas

Pensjonacik Ogrody
Znajduje się 6, 5 km od Częstochowy w cichej, małej wiosce niedaleko lasu. Do dyspozycji gości jest salon wypoczynkowy z kominkiem i TV (cyfra+) oraz duża jadalnia.
Dysponujemy pokojami 2, 3 i 4-osobowymi. Dostęp do Wi-Fi (hot spot) jest bezpłatny. Możesz korzystać z Internetu, łącząc się przez twój laptop w domu i w ogrodzie.
Dom jest otoczony dużym ogrodem, w którym można pospacerować, urządzić ognisko lub grilla.
Małe co nieco można przygotować sobie samemu w aneksie kuchennym. Na domowe posiłki zapraszamy do naszej kuchni. Możemy przygotować dla państwa potrawy kuchni regionalnej a również wykwintne przyjęcie.


Ogród
O każdej porze roku wygląda inaczej. Kiedy na wiosnę przekwitną narcyzy i tulipany, rozkwitają różaneczniki, za nimi cała gama barw – to kwiaty letnie z najpiękniejszymi odmianami róż, dalie – to królowe późnego lata, a wrzosy są oznaką, że trzeba ogród przygotowywać do zimy.
Zima daje szanse pokazać się kwiatom, na które nigdy nie zwrócilibyśmy uwagi latem – oczarom i rododendronom botanicznym, takim, co porastają również stoki Himalajów.

Okolica
Gospodarstwo jest położone opodal lasu obfitującego w jagody, maliny i grzyby. Las i ogromne obszary trawiaste to schronienie dla dzikich zwierząt: saren, dzików, lisów, bażantów i kuropatw. Safari z aparatem fotograficznym lub kamera o poranku dostarczy nam wiele ciekawych fotografii z życia zwierząt na tych obszarach.
Jeśli chcesz odwiedzić klasztor na Jasnej Górze z cudownym obrazem to tylko 20 min drogi od nas.
„Trzeba przykładać ucho do tego świętego miejsca, aby czuć jak bije serce narodu w Sercu Matki.” jak określił Jasna Górę Papież Jan Paweł II
Najpiękniejsze krajobrazy czekają na was na Jurze Krakowsko Częstochowskiej. Kto nie słyszał o zamkach i warowniach na Jurze, jak ja tutaj nazywamy, to zapraszam do zapoznania się z zawartością zakładki Jura Krakowsko Częstochowska na naszej stronie. Biesiady staropolskie, Wakacje z duchami czy tramwaj Konny to tylko niektóre z propozycji na spędzenie uroczych chwil.
Wiem, ze jak tu przyjedziesz, to nie będzie twój ostatni raz. Wszyscy wracają!
To miejsce ma sobie magię.


Bezpieczeństwo i Parking
Cały teren posesji jest ogrodzony i zamykany na noc. Obiekt jest monitorowany przez firme ochroniarska Net Service. Są założone alarmy i mamy piloty anty napadowe. Dodatkowo na noc sa spuszczane psy. Bezpieczeństo nas i naszego samochodu jest bardzo żeby porządnie sie wyspać. Za parking nie pobieramy dodatkowych opłat.

Jak dojechać?
Dojazd do Pensjonatu jest bardzo łatwy. Dojeżdżając od strony Warszawy, Łodzi czy Katowic trzeba kierować się na kierunek Wieluń, o czym informują zielone tablice informacyjne przy drodze.
Z głównej drogi za miejscowością Lgota trzeba skręcić w lewo, o czym informują odblaskowe szyldy Pensjonatu Świat Ogrodów.

Jak zapłacić?
Przy wcześniejszych rezerwacjach należy przesłać 20 % należności za rezerwowany pobyt na konto bankowe naszego gospodarstwa. Numery konta znajdziecie Państwo w zkładce kontakt.
Akceptujemy karty płatnicze takie jak : Visa, Visa elektron, Master Card i wiele innych obsługiwanych przez czytnik kart Polcard.
Za usługi, na życzenie Panstwa, wystawiamy Faktury Vat. Vat na usługi agroturystyczne wynoci 8 % (PKWiU - podst. prawna 01.41.11)

Rezerwacja Online

Dlaczego warto dokonać rezerwacji on line na naszej stronie 

  • Bezpieczna Transakcja szyfrowana
  • Już przy rezerwacja 2-dniowych i dłuższych automatycznie naliczają się zniżki upusty
  • Możliwość wyboru posiłku dla dorosłego i dla dziecka
  • Wybór Obiadokolacji Tradycyjnej Polskiej lub Dań Indyjskich lub Dań Wegetariańskich

 

Opinie o Pensjonaciku Ogrody


 


FacebookLokalizacja

Współrzędne GPS
50.861900, 19.003816
50°51'42.8"N 19°00'13.7"

Dojeżdżając od strony Warszawy, Łodzi czy Katowic trzeba kierować się na kierunek Wieluń

Więcej informacji ...

Oferty Specjalne

Romantyczny Weekend we dwoje

Joga dla każdego

Weekend Majowy

Pielgrzymki

Wakacje

Więcej informacji ...